SEIZOEN TOPSCORER HEREN AANTAL DOELPUNTEN
83-84 Frans de Oude 19
84-85 Frans de Oude 39
85-86 Frans de Oude 21
86-87 Marco v/d Spek 17
87-88 Marco v/d Spek 24
88-89 Jacob v/d Berge 17
89-90 Wim Geluk 21
90-91 Jacob v/d Berge 15
91-92 Jacob v/d Berge 13
92-93 Jacob v/d Berge 19
93-94 Fred v/d Berge 28
94-95 Fred v/d Berge 23
95-96 Jos von Unen 30
96-97 Jos von Unen 33
97-98 Wim Geluk 26
98-99 Martin Bout 32
99-00 Ronnie de Waal 28
00-01 Ronnie de Waal 19
01-02 Ronnie de Waal 24
02-03 Jos von Unen 27
03-04 Jos von Unen 35
04-05 George Geluk 27
05-06 Ronnie de Waal 30
06-07 Jos von Unen  17 
07-08 George Geluk 26 
08-09 Dennis van den Ouden 21 
09-10 Mats Willemse 18 
10-11 Arie Roon jr. 17
11-12 Gerard Vogel 16
12-13 Dennis Hoep 19
13-14 Dennis van den Ouden  21 
14-15 Domenique v/d Berge 18
15-16 Dennis Hoep 24
16-17 Jan Peter Dekker 22
17-18 Rick Jonker 12
18-19 Rick Jonker 14
19-20 Domenique v/d Berge 12



SEIZOEN TOPSCORER DAMES AANTAL DOELPUNTEN
09-10 Roxana Koster 30
10-11 Esther Fluijt 5
11-12
12-13
 
Roxana Koster
Amy Stoutjesdijk
30
6
13-14 Roxana Koster 19
14-15 Roxana / Danielle Koster 12 
15-16 Tamar Dane 37
16-17 Marieke Roth 11
17-18 Marieke Roth 16
18-19 Marieke Roth 12
19-20 Marieke Roth 13
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 19 juni

09:15
Bruse Boys JO8-2 - NOAD'67 JO8-1
09:15
Bruse Boys JO12-1 - Patrijzen JO12-1
09:15
Bruse Boys JO11-1 - Vosmeer JO11-1
09:30
Smerdiek JO8-1 - Bruse Boys JO8-1
10:00
WIK'57 JO11-1G - Bruse Boys JO11-2
10:30
10:30
ST vv Colijnsplaatse Boys/vv Wolfaartsdijk JO17-1 - ST Bruse Boys/Duiveland JO17-1
11:15
SJO Serooskerke/Veere MO15-1 - ST Bruse Boys/Duiveland MO15-1
11:30
NOAD'67 JO14-1 - Bruse Boys JO14-1

wo 23 juni

19:00
ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK MO17-1 - ST Luctor Heinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-1

za 26 juni

09:15
Bruse Boys JO11-2 - MZC'11 JO11-4G
09:15
Bruse Boys JO9-1 - Tholense Boys JO9-2
10:30
MOC'17 JO14-2 - Bruse Boys JO14-1
10:45
ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO12-1 - Bruse Boys JO12-1
11:00
ST Sluis/Aardenburg MO15-1 - ST Bruse Boys/Duiveland MO15-1
12:00
ST Bruse Boys/Duiveland JO17-1 - ST Kapelle/Hansweertse Boys JO17-3
12:45

Clubuitslagen

wo 16 juni

0 - 14

za 12 juni

7 - 3
2 - 6
SC Welberg JO14-1 - Bruse Boys JO14-1
2 - 1
Kapelle JO12-2 - Bruse Boys JO12-1
3 - 3
Bruse Boys JO11-2 - Colijnsplaatse Boys JO11-1G
4 - 3
2 - 2