Artikelindex

SEIZOEN 1976/1977 KLASSE 4B:

R Club Wdst W G V Pnt Voor Tegen
1 Serooskerke 18 12 4 2 28 35 11
2 Nieuwland 18 10 5 3 25 24 8
3 Tern. Boys 18 8 5 5 21 25 20
4 BRUSE BOYS 18 7 7 4 21 27 27
5 Rillandia 18 6 6 6 18 32 36
6 Wolphaartsdijk 18 6 5 7 17 25 22
7 Sluis 18 5 6 7 16 22 25
8 Kapelle 18 5 4 9 14 22 35
9 Tholense Boys 18 3 6 9 12 12 20
10 BWR 18 2 4 12 8 14 44

 

SEIZOEN 1977/1978 KLASSE 4B:

R Club Wdst W G V Pnt Voor Tegen
1 BRUSE BOYS 20 13 3 4 29 45 22
2 Nieuwdorp 20 12 4 4 28 39 20
3 Tern. Boys 20 12 1 7 25 36 22
4 Nieuwland 20 9 5 6 23 20 14
5 Tholense Boys 20 8 5 7 21 30 30
6 Kapelle 20 8 5 7 21 26 26
7 Sluis 20 7 5 8 19 24 35
8 Veere 20 5 8 7 18 29 29
9 Rillandia 20 4 9 7 17 34 37
10 Wolphaartsdijk 20 4 4 12 12 22 40
11 SPS 20 3 1 16 7 16 46

 

SEIZOEN 1978/1979 KLASSE 3B:

R Club Wdst W G V Pnt Voor Tegen
1 Hoek 18 13 1 4 27 46 13
2 Good Luck 18 12 1 5 25 40 22
3 Yerseke 18 7 6 5 20 25 27
4 Kloetinge 18 7 5 6 19 24 23
5 Meeuwen De 18 6 6 6 18 23 29
6 BRUSE BOYS 18 6 5 7 17 28 29
7 Serooskerke 18 6 4 8 16 20 22
8 Zaamslag 18 4 7 7 15 14 25
9 Smerdiek 18 5 4 9 14 19 28
10 Wit Zwart 18 3 3 12 9 17 38

 

SEIZOEN 1979/1980 KLASSE 3B: 

R Club Wdst W G V Pnt Voor Tegen
1 BRUSE BOYS 18 8 7 3 23 32 24
2 Krabbendijke 18 9 4 5 22 31 18
3 Kloetinge 18 9 4 5 22 34 22
4 Kapelle 18 7 7 4 21 30 16
5 Oostkapelle 18 6 8 4 20 21 16
6 Serooskerke 18 5 7 6 17 22 31
7 Yerseke 18 6 5 7 17 18 27
8 Zaamslag 18 5 5 8 15 22 26
9 Meeuwen De 18 3 7 8 13 16 25
10 Smerdiek 18 2 6 10 10 11 32
Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 10 dec

08:30
MOC'17 JO11-5 - SJO BDC JO11-2
09:15
SJO BDC JO11-1 - Krabbendijke JO11-1
09:15
SJO BDC JO8-1 - SC Stavenisse JO8-1JM
09:15
SJO BDC JO9-1 - Tholense Boys JO9-2JM
09:30
Tholense Boys JO12-1JM - SJO BDC JO12-1
09:30
Zeelandia Middelburg JO9-7JM - SJO BDC JO9-2
10:00
SJO BDC/SKNWK MO15-1 (9-tal) - Zeelandia Middelburg MO15-2
10:30
SJO BDC JO10-2 - SC Gastel JO10-1
10:30
SJO BDC JO10-3 - MZC'11 JO10-4
10:30
SJO BDC JO14-1 - DIA JO14-1
11:00
SJO BDC JO13-1 - Halsteren JO13-3
11:15
Roosendaal JO10-1 - SJO BDC JO10-1
11:30
SJO BDC/SKNWK MO20-1 (9-tal) - ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 MO20-1
12:00
SVOD'22 3 - Bruse Boys 2
13:00
14:30
Bruse Boys 1 - Jonge Spartaan, de 1
14:30
Kogelvangers JO19-1 - SJO BDC JO19-1
15:00
Bruse Boys 3 - SKNWK 2

wo 14 dec

19:30
SJO BDC/SKNWK MO20-1 (9-tal) - Roosendaal MO20-2

za 17 dec

08:30
SSV'65 JO10-4JM - SJO BDC JO10-3
10:00
SJO BDC JO12-1 - Kogelvangers JO12-1
10:30
Rillandia JO11-1 - SJO BDC JO11-1
11:15
11:30
Kloetinge JO16-2 - SJO BDC JO16-1
11:45
Cluzona JO13-1 - SJO BDC JO13-1
11:45
Boeimeer JO14-1 - SJO BDC JO14-1
12:00
SJO BDC JO19-1 - DBGC JO19-1
14:30
Bruse Boys 2 - FC Dauwendaele 2
14:30
Bruse Boys 3 - DVO'60 4

Clubuitslagen

di 6 dec

SJO BDC JO16-1 - GPC Vlissingen JO16-1
3 - 0

za 3 dec

ZSC'62 1 - Bruse Boys 1
3 - 1
Bruse Boys 4 - MZC'11 5
8 - 0
SJO BDC JO19-1 - SC Welberg JO19-1
2 - 1
Prinsenland JO13-1JM - SJO BDC JO13-1
3 - 3
SPS JO11-1JM - SJO BDC JO11-1
1 - 0
ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO15-2 - SJO BDC/SKNWK MO15-1 (9-tal)
1 - 6
SJO BDC JO11-2 - Yerseke JO11-1
9 - 1