Agenda

Vorige maand Vorige dag Volgende dag Volgende maand
Per jaar Per maand Per week Vandaag Zoeken Ga naar maand
Evenementen voor
Woensdag 17 Augustus 2022
  • Geen evenementen



Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 8 okt

09:00
Vosmeer JO9-1 - SJO BDC JO9-1
09:15
SJO BDC JO10-2 - Cluzona JO10-1
09:15
SJO BDC JO10-3 - SJO De Markiezaten JO10-3
09:15
SJO BDC JO9-2 - Wolfaartsdijk JO9-1JM
09:30
Colijnspl. Boys JO11-1JM - SJO BDC JO11-1
09:30
SJO BDC JO12-1 - Roosendaal JO12-3
10:00
FC Axel JO10-1 - SJO BDC JO10-1
10:00
SJO BDC JO13-1 - WIK'57 JO13-1JM
10:00
Krabbendijke JO14-1 - SJO BDC JO14-1
10:00
11:15
SJO BDC JO16-1 - Klundert JO16-1JM
11:45
13:00
Zeelandia Middelburg JO8-3 - SJO BDC JO8-1
13:30
NOAD'67 2 - Bruse Boys 3
14:00
Bruse Boys 4 - ZSC'62 2
14:30
Bruse Boys 2 - De Noormannen 2
14:30
De Fendert VR2 - ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1
15:00
Halsteren 1 - Bruse Boys 1
15:00
Terneuzen JO19-3 - SJO BDC JO19-1

ma 10 okt

19:30
Kruiningen MO20-1 - SJO BDC/SKNWK MO20-1 (9-tal)

di 11 okt

20:00
Bruse Boys 1 - DBGC 1

za 15 okt

09:15
SJO BDC JO11-1 - WIK'57 JO11-1
09:15
SJO BDC JO11-2 - WHS JO11-1JM
09:15
SJO BDC JO8-1 - ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO8-1
09:15
SJO BDC JO9-1 - WHS JO9-2
10:00
SJO BDC JO10-1 - ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO10-1
10:00
De Fendert JO12-1 - SJO BDC JO12-1
10:00
Bevelanders JO9-1JM - SJO BDC JO9-2
10:00
Kloetinge MO15-2 - SJO BDC/SKNWK MO15-1 (9-tal)
10:45
Roosendaal JO10-3 - SJO BDC JO10-2
10:45
DBGC JO16-1 - SJO BDC JO16-1
12:00
SJO BDC J019-1 - WHS J018-1
12:00
ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1 - Steenbergen VR2
14:30
Bruse Boys 1 - Tholense Boys 1
14:30
Bruse Boys 3 - DBGC 3
14:30
SC Stavenisse 2 - Bruse Boys 4
16:15
Arnemuiden 3 - Bruse Boys 2

Clubuitslagen

za 1 okt

Bruse Boys 1 - Den Bommel 1
2 - 2
Bruse Boys 3 - MOC'17 4
6 - 1
Veere 2 - Bruse Boys 2
WIK'57 3 - Bruse Boys 4
0 - 6
SJO BDC/SKNWK MO20-1 (9-tal) - Unitas'30 MO20-3
6 - 3
3 - 0
DBGC JO12-1 - SJO BDC JO12-1
SJO BDC JO14-1 - Tholense Boys JO14-1
2 - 2
SJO BDC/SKNWK MO15-1 (9-tal) - Zeelandia Middelburg MO15-2
1 - 3
SJO BDC JO11-1 - WHS JO11-1JM
5 - 2
SJO BDC JO11-2 - SPS JO11-1JM
0 - 10
ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaatse Boys JO13-1JM - SJO BDC JO13-1
2 - 12