De vereniging Bruse Boys kent vele begunstigers, met name balsponsors die de wedstrijdballen bij het eerste elftal verzorgen. 
Bij iedere thuiswedstrijd van het eerste elftal zal de wedstrijdbal gesponsord worden.

Hieronder de balsponsors van Bruse Boys voor het seizoen 2022-2023:

Datum:  Wedstrijd:  Balsponsor: 
10 oktober 2022 Bruse Boys 1 - Den Bommel 1 Haeck Tweewielers
15 oktober 2022 Bruse Boys 1 - Tholense Boys 1 Johny's Taria
29 oktober 2022 Bruse Boys 1 - DVV'09 1 Firma Padmos
12 november 2022 Bruse Boys 1 - MOC'17 1 Scheepswerf van Duivendijk
26 november 2022 Bruse Boys 1 - Kogelvangers 1 Adfranse Automatisering
10 december 2022 Bruse Boys 1 - De Jonge SPartaan 1 Bijdevaate Verzekeringen
21 januari 2023 Bruse Boys 1 - Kapelle 1 Firma Padmos
4 februari 2023 Bruse Boys 1 - Kruiningen 1 Bru 72
4 maart 2023 Bruse Boys 1 - Halsteren 1 WEA Zuid-West Accountants & Adviseurs
25 maart 2023 Bruse Boys 1 - SKNWK 1 Bijdevaate Verzekeringen
29 april 2023 Bruse Boys 1 - ZSC'62 ! Geluk Groep
20 mei 2023 Bruse Boys 1 - Prinsenland 1 Firma Padmos

 

Laat een reactie achter op dit bericht.

Clubprogramma

Programma voor de komende week

za 10 dec

08:30
MOC'17 JO11-5 - SJO BDC JO11-2
09:15
SJO BDC JO11-1 - Krabbendijke JO11-1
09:15
SJO BDC JO8-1 - SC Stavenisse JO8-1JM
09:15
SJO BDC JO9-1 - Tholense Boys JO9-2JM
09:30
Tholense Boys JO12-1JM - SJO BDC JO12-1
09:30
Zeelandia Middelburg JO9-7JM - SJO BDC JO9-2
10:00
SJO BDC/SKNWK MO15-1 (9-tal) - Zeelandia Middelburg MO15-2
10:30
SJO BDC JO10-2 - SC Gastel JO10-1
10:30
SJO BDC JO10-3 - MZC'11 JO10-4
10:30
SJO BDC JO14-1 - DIA JO14-1
11:00
SJO BDC JO13-1 - Halsteren JO13-3
11:15
Roosendaal JO10-1 - SJO BDC JO10-1
11:30
SJO BDC/SKNWK MO20-1 (9-tal) - ST Luctor Heinkenszand/Apollo '69/DWO '15 MO20-1
12:00
SVOD'22 3 - Bruse Boys 2
13:00
14:30
Bruse Boys 1 - Jonge Spartaan, de 1
14:30
Kogelvangers JO19-1 - SJO BDC JO19-1
15:00
Bruse Boys 3 - SKNWK 2

wo 14 dec

19:30
SJO BDC/SKNWK MO20-1 (9-tal) - Roosendaal MO20-2

za 17 dec

08:30
SSV'65 JO10-4JM - SJO BDC JO10-3
10:00
SJO BDC JO12-1 - Kogelvangers JO12-1
10:30
Rillandia JO11-1 - SJO BDC JO11-1
11:15
11:30
Kloetinge JO16-2 - SJO BDC JO16-1
11:45
Cluzona JO13-1 - SJO BDC JO13-1
11:45
Boeimeer JO14-1 - SJO BDC JO14-1
12:00
SJO BDC JO19-1 - DBGC JO19-1
14:30
Bruse Boys 2 - FC Dauwendaele 2
14:30
Bruse Boys 3 - DVO'60 4

(hoofdsponsor)

bijdevaate.jpg 

Clubuitslagen

di 6 dec

SJO BDC JO16-1 - GPC Vlissingen JO16-1
3 - 0

za 3 dec

ZSC'62 1 - Bruse Boys 1
3 - 1
Bruse Boys 4 - MZC'11 5
8 - 0
SJO BDC JO19-1 - SC Welberg JO19-1
2 - 1
Prinsenland JO13-1JM - SJO BDC JO13-1
3 - 3
SPS JO11-1JM - SJO BDC JO11-1
1 - 0
ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO15-2 - SJO BDC/SKNWK MO15-1 (9-tal)
1 - 6
SJO BDC JO11-2 - Yerseke JO11-1
9 - 1
(subsponsors)
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

vriendenloterij